Vonyx VX1000BT 2. 2-es aktív hangfal készlet, 1000 W, 10"-es mélynyomó, BT, USB, SD, MIC, AUX
Termékkód: 10031801
A Vonyx VX1000BT 2. 2-es aktív hangfal rendszer egy teljes Plug& Play hangfal készlet, dinamikus mikrofonnal, két teleszkópos szatellit rúddal, hangfal kábellel és IR távirányítóval. Az aktív hangfal rendszer 1000 W teljesítményével telt hangot nyújt. Két 2, 5'-es mélysugárzóval és egy 2, 5'-es magassugárzóval rendelkezik. A mély és teljes basszusokról a két 10'-es subwoofer gondoskodik. A beépített bluetooth interface-nek köszönhetően vezeték nélkül streamelhet zenét okostelefonról, tabletről és laptopról. Ráadásul az MP3 fájlokat USB adathordozókról és SD memóriakártyáról is lejátszhatja. A karaoke használathoz a 2. 2-es aktív hangfal rendszer egy dinamikus kézimikrofont kínál. A különálló mikrofon szekció lehetővé teszi a mikrofon hangerejének és az echo effektnek a szabályzását. A hordozható Vonyx VX1000BT 2. 2-es torony hangfal rendszer a masszív ABS konstrukciónak köszönhetően tökéletesen alkalmas mobil használatra.
Fő jellemzők:
1000 W-os Plug & Play aktív hangfal készlet mikrofonnal és NL2 hangfal kábellel 2 x 10'-es subwoofer két 2, 5'-es mélysugárzóval és egy 1 x 2, 5'-es magassugárzóval Bluetooth interface zene vezeték nélküli streamelésére okostelefonról, táblagépről vagy laptopról USB port és SD olvasó MP3 fájlok lejátszására Két teleszkópos szatellit rúddal (130-160 cm) küldjük Műszaki paraméterek:
Csatlakozás: 1 x AUX bemenet, 1 x AUX kimenet, 1 x 6, 3 mm-es jack mikrofon bemenet, 1 x 6, 3 mm-es vonalbemenet Max. SPL: 128 dB Frekvenciamenet: 40 Hz - 20 kHz Master hangerőszabályzó Subwoofer hangerőszabályzó Mikrofon hangerőszabályzó Echo effekt Treble és bass szabályzó ütésálló ABS konstrukció, használható kint és bent egyaránt Csúszásmentes gumis lábak a biztonságos elhelyezéshez IR távirányító mellékelve Teljesítmény: (2 x 400 W + 2 x 100 W) Tápellátás: AC 220-240 V~ | 50-60 Hz Küldemény tartalma: